O Firmie

Concordia Obsługa Techniczna

Concordia Obsługa Techniczna (Concordia OT) to firma, która od kilku lat skutecznie buduje swoją mocną pozycję na rynku oferując kompleksowe rozwiązania z zakresu obsługi technicznej budynków.

Zespół Concordii Obsługa Techniczna (Concordia OT) stanowią kompetentni konserwatorzy i serwisanci posiadający stosowne uprawnienie, certyfikaty i doświadczenie niezbędne do prowadzenie obsługi technicznej instalacji i urządzeń. Innowacyjne rozwiązania oraz elastyczne podejście do realizowanych projektów pozwalają nam optymalnie zarządzać procesami związanymi z eksploatacją infrastruktury technicznej budynków.

Proponujemy naszym Klientom rozwiązania outsourcingowe wspierające procesy z obszaru technicznej obsługi nieruchomości, dzięki którym Klient może skoncentrować się na rozwoju sfer kluczowych dla swojego biznesu.

Jako operator zewnętrzny specjalizujemy się w obsłudze technicznej obiektów w następujących sferach:

Stawiamy na jakość, terminowość oraz fachowość. Kluczowym czynnikiem sukcesu jest odpowiedni dobór współpracowników i partnerów, którzy posiadając odpowiednie kwalifikacje w sferze technicznej jak i interpersonalnej mogą zapewnić wysoką jakość obsługi.

Chcąc sprostać Państwa wymaganiom, do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Pracujemy nad rozwiązaniami, które w pełni zaspokoją konkretne, zgłaszane potrzeby. Cenimy Państwa czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy komfort obsługi zarówno w doborze oferty, jak i jej realizacji.

Zapraszamy do współpracy!